O společnosti

Stavební a developerská společnost SANTO SPOL s.r.o působí na trhu již více než 25 let, již od svého založení se zaměřujeme na menší ale vyjímečné projekty. Věnujeme velkou pozornost kvalitě a designu ale i výběru zajímavých a neotřelých lokalit, jednoznačně upřednostnujeme kvalitu před kvantitou.
 
S designem našich projektů nám kromě zkušených architektů, kteří nám projekty připravují, pomáhájí i renomovaná designová studia. 
 
Naší hlavní aktivitou je stavební, developerská a investiční činnost v oblasti rezidenčních ale i komerčních nemovitostí. Všechny projekty realizujeme sami nebo prostřednictvím dceřiných společností, o prodej se nám stará přední realitní kancelář a zajišťuje tak veškeré pohodlí pro naše klienty při koupi nemovitosti, od představení nemovitosti až po právní servis spojený s koupí.
 
Naše portfolio zahrnuje řadu úspěšně realizovaných projektů, již v roce 1996-7 jsme realizovali areál 20ti rodinných domů v Horoměřicích v ulici V zahradách nebo jsme stavěli areál 17ti rodinných domů v Tuchoměřicích, v nedávné době to byl například bytový dům Kněžívka ve stejné lokalitě.

Připravujeme rovněž několik projektů - kde jsme momentálně ve stadiu přípravy a plánování. Více info naleznete v sekci naše projekty.
  
Naše projekty realizujeme tak aby korespondovali s požadavky bank, které naše projekty částečně financují kde základní podmínkou je založení nové, tzv. jednoúčelové společnosti na každý developerský projekt, která vlastní pouze nemovitosti související s konkrétním projektem.
 
Provozní servis související s realizací projektů pro tyto firmy pak zajišťuje společnost Santo spol s.r.o.