Hotel se 124 pokoji v komerční zóně Pražského letiště Václava Havla

Představujeme Vám vemi zajímavý projekt Hotelu na strategickém místě v těsné blízkosti mezinárodního letiště. Na projekt již máme vydané stavební povolení a probíhá příprava samotné realizace. 
 
Jednáme o vstupu strategického partnera, pokud by Vás zajímalo bližší info či možnost spolupráce stáhněte si níže pdf s kmpletní przentací a představením hotelu.
 
Nový hotel se nachází  na pozemku  86/94 trojúhelníkového tvaru  v blízkosti zatím uzavřeného Outletu Airport Praha a nedaleko velkokapacitního odstavného parkoviště na jižním okraji obce Tuchoměřice v k.ú. Kněžívka.
 
Kapacita hotelu kategorie *** předpokládá  124 pokojů pro hotelové hosty skladba předpokládá jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje a apartmány zaměřené na převážně obchodní klientelu s krátkodobým pobytem .Požadavky na vybavení hotelu zahrnují lobby s recepcí, restauraci / snídárnu/ bufetového typu, malou posilovnu, provozní kanceláře, potřebné zázemí zaměstnanců, sklady a technické prostory. Vybavení hotelu bude sloužit hotelovým hostům.
 
Veškeré blíží informace včetně detailních půdorysů hotelu stáhněte zde, v .PDF
 
Očekávaný termín zahájení výstavby je 3Q 2020

                             
iconmonstr tools 8 240 Projekt v přípravě   iconmonstr arrow 25 240 s   Projekt zahájen   iconmonstr arrow 25 240 s   Běží výstavba   iconmonstr arrow 25 240 s   Projekt dokončen  
                             

hotel.jpghlavni foto.jpgfoto2.jpgfoto4.jpgfoto3.jpg