Rodinny dům 4+1 Tuchoměřice

Dům (184 m²) a zahrada (464 m²) s altánem, venkovní terasou a dvěma zastřešenými parkovacími stáními jsou navrženy tak, aby splňovaly nároky kladené na moderní bydlení s minimálními nároky na údržbu. Stavba svým objemem, stylem a barvou fasády s kamennou podezdívkou a sedlovou střechou v barvě terakoty harmonizuje s okolím. Některé výhledy z domu směřují k panoramatu zdejšího zámku a kostela. Oplocení je zčásti původní, opukové. Opuka je místní specialita, v okolí obce byla těžena již ve středověku a není bez zajímavosti, že se používala jako základní stavební materiál již při stavbě Pražského hradu. Fragmenty oplocení pozemku opukovou zídkou tuto tradici připomínají.
 
Vstup do dvojpodlažního domu vede přes zádveří s šatnou do chodby se schodištěm spojujícím obytná patra. Odtud do obývacího a jídelního prostoru spojeného s kuchyňským koutem a vchodem na terasu. V horním patře jsou situovány tři pokoje, velká ložnice je propojena s hlavní koupelnou a šatnou, dva další pokoje mohou sloužit jako ložnice pro děti nebo pracovny. K nim patří další separátní koupelna. 
 
Sociální vybavenost v Tuchoměřicích - pošta, restaurace a prodejny, škola a školka, společenský dům. Vše ostatní v okolních obcích - na Suchdole, v Bubenči, v Dejvicích. Možnost větších nákupů v OC Šestka u letiště a v Lidlu v Horoměřicích. 
 
Relaxace a sportovní vyžití - jezdecké areály v Tuchoměřicích, na Pazderně a na Přední Kopanině, umožňují ustájení koní a základní jezdecký výcvik. Cyklistické a turistické trasy, plavecké bazény na Suchdole v Praze 6, ve Slaném a na Kladně.
 
Výborné dopravní spojení MHD na metro. 
 
Bezprostřední blízkost Prahy 6. 
 
Cca 5 minut autem od mezinárodního letiště Václava Havla.
 
Pro více info kontaktujte společnost LUXENT s.r.o. která pro nás zajištuje prodej této nemovitosti
 

                               
  Projekt v přípravě   iconmonstr arrow 25 240 s   Projekt zahájen   iconmonstr arrow 25 240 s   Běží výstavba   iconmonstr arrow 25 240 s   iconmonstr check mark 6 240 Projekt dokončen  
                               

rodinnydum.jpghlavni foto (1).JPGIMG_0370.JPGIMG_0363.jpgIMG_0368.JPGhlavni foto (2).jpgIMG_0371.JPGIMG_0365.jpgIMG_0369.JPGIMG_0367.JPG