Bytový dům KNĚŽÍVKA

Představujeme Vám komorní developerský projekt Kněžívka, první bytový dům svého druhu v Tuchoměřicích na Praze-západ.
 
Právě Kněžívka je nejstarším místem v této obci nedaleko hranice Prahy 6.
 
Bytový dům je navržen tak, aby splňoval nároky moderního, pohodlného bydlení rodin a jednotlivců. V bytech jsou navržena velká okna, která velkoryse prosvětlují interiéry, vysoké stropy dávají pocit světlosti a vzdušnosti. Velká okna bytů umožnila instalaci balkónů s vysoce kvalitními hliníkovými rámy. Svým objemem, stylem a barvou fasády s opukovou podezdívkou a sedlovou střechou v barvě terakoty harmonizuje s okolní přírodou i sousedními staveními. V okolí postupně vzniká komorní bytová čtvrť s malebným parkem podél potoka. 
 
Dům stojí trochu stranou od hlavní obecní komunikace, její provoz za vzrostlými stromy neruší toto klidné místo v zeleni a staré zástavbě.
 
V podzemí se nachází garáže a sklepy, v prvním nadzemním podlaží šest bytů typu 1+kk s balkónem a 2+kk s lodžií a v druhém nadzemním podlaží byty 1+kk s balkónem a galerií a 2+kk s lodžií. Každý z bytů je navržen individuálně, ani jeden není identický. Mají odlišná členění a dispozice a jsou vybaveny velmi vkusně ve vyšším standardu.
 
Projekt je již realizován a jsou k dispozici poslední 3 byty.
 
Pro více info kontaktujte společnost LUXENT s.r.o. která zajištuje prodej
 
Klikni zde: http://www.luxent.cz/prodej-novych-bytu-v-komornim-projektu-knezivka-tuchomerice/77/developersky-projekt/

                               
  Projekt v přípravě   iconmonstr arrow 25 240 s   Projekt zahájen   iconmonstr arrow 25 240 s   Běží výstavba   iconmonstr arrow 25 240 s   iconmonstr check mark 6 240 Projekt dokončen  
                               

09_mezonet_01.jpg05_mezonet_01.jpg02_mezonet_01.jpg04_mezonet_01.jpghlavni foto.jpg03_mezonet_01.jpg08_mezonet_01.jpg01_mezonet_01.jpg06_mezonet_01.jpgknezivka.jpg